Chrastava - kandidátka pro komunální volby 2010 - Starostové pro Liberecký kraj

Ing. Michael Canov (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Ing. Markéta Sochorová  (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Ondřej Kout (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto)
Mgr. Bc. Aleš Trpišovský  (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) ThMgr. Šimon Dvořák (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Kateřina Rožcová  (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto)
Zita Václavíková (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Ing. Miroslav Balcar (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Robert Šipula (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto)
Michal Junek (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Pavel Hudec (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Ing. Pavel Štekl (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto)
František Vokoun  (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Danuše Husáková (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Alena Štěchová (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto)
David Bednář  (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) MVDr. Karin Tvrzníková  (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Jiřina Flemingová (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto)
Miloslava Šírová (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Tomáš Krchov (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Petr Tlach (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto)
Jana Záhurancová  (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto) Alois Stahoň  (kliknutím na ještě větší samostatně umístěné foto)  

Knadidáti Starostové pro Liberecký kraj - Chrastava - 2010


Starostové pro Liberecký kraj