7. Miloslava Šírová - kandidát pro komunální volby 2014 Chrastava - Starostové pro Liberecký kraj


Po kliknutí velké foto Miloslava Šírová (61 let, bez politické příslušnosti, ředitelka školní jídelny)

Vždy jsem pracovala v zastupitelstvu města ráda pro občany našeho města. V minulém období jsem sice kandidovala, ale do zastupitelstva jsem se nedostala. O to větší chuť do práce zastupitelky mám nyní. V případě, že bych uspěla, zajímala bych se nejvíce o vše co se týká školství a také seniorů, neboť právě s dětmi a seniory se nejvíce profesně stýkám jako ředitelka školní jídelny. A také bych ráda spojila příjemné s užitečným nebo-li pokud budu zvolena členkou zastupitelstva, ráda bych působila na svatbách jako oddávající. Svoji kandidaturou také podporuji současné vedení města, budu proto také moc ráda, pokud voliči dají hlas celé kandidátce Starostů pro Liberecký kraj.

V Chrastavě dne 01.06.2014


videovizitka


Videa ze školní jídelny: Italové s Mexickou kuchyní, Vitana, Silvestr 2011 (od 05:20)


S dotazy a připomínkami ohledně komunálních voleb 2014 se obracejte na paní Miloslavu Šírovou na e-mailovou adresu uvedenou zde, případně telefonicky na +420 777838571.


Co zajímavého uvedla paní Miloslava Šírová před komunálními volbami v roce 2010 se můžete podívat zde.Po kliknutí velké celé foto - Starostové pro Liberecký kraj_2014


Go home