4. Mgr. Kateřina Rožcová - kandidát pro komunální volby 2014 Chrastava - Starostové pro Liberecký kraj


Po kliknutí velké foto Mgr. Kateřina Rožcová (39 v době voleb 40 let, bez politické příslušnosti, ředitelka základní a mateřské školy)

Jmenuji se Kateřina Rožcová, jsem vdaná, mám dvě děti. V současné době pracuji jako ředitelka Základní školy a Mateřské školy v Rynolticích.

Myslím si, že za čtyři roky, které jsem strávila v zastupitelstvu se v Chrastavě povedl pořádný kus práce. V dalších letech budu podporovat spolky a kluby pracující s dětmi. Dále budu bojovat za rekonstrukci základní školy u kostela. Chtěla bych vymýtit drogy a násilí. Další volební období nás čekají, dle našeho programu, také velmi náročné úkoly. Ráda bych, aby se lidem v našem městě žilo příjemně a ještě lépe, kdyby se do Chrastavy chtěli stěhovat další a další noví spoluobčané.

Vím, že v naší povaze je běžné kritizovat a pomlouvat, přesto bych chtěla všem poděkovat a poprosit o toleranci a trpělivost. Všechno nejde mít hned.

V Chrastavě dne 27.05.2014


videovizitka


S dotazy a připomínkami ohledně komunálních voleb 2014 se obracejte na paní Kateřinu Rožcovou na e-mailové adresy uvedené zde a zde, případně telefonicky na +420 776343313


Co zajímavého uvedla paní Kateřina Rožcová před komunálními volbami v roce 2010 se můžete podívat zde.Po kliknutí velké celé foto - Starostové pro Liberecký kraj_2014


Go home