9. Petra Kopecká - kandidát pro komunální volby 2014 Chrastava - Starostové pro Liberecký kraj


Po kliknutí velké foto Petra Kopecká (40 v době voleb 41 let, bez politické příslušnosti, technicko-hospodářský pracovník, vedoucí turistického oddílu)

Jmenuji se Petra Kopecká a bylo mi 40 let. Jsem 18 let vdaná, s manželem máme dvě děti ve věku 16 a 13 let. Narodila jsem se v Liberci, kde jsem vystudovala SPŠSE obor strojírenství. Od 23 let bydlím v Chrastavě a v současné době zde i pracuji v chrastavské firmě WMA Glass, s.r.o., kde připravuji podklady pro výrobu.  Ve svém volném čase spolu s manželem a přáteli pracuji jako vedoucí turistického oddílu Perseus. Snažíme se zde celoročně nabídnout dětem od třetích tříd smysluplnou zábavu pro jejich volný čas. Pořádáme letní a jarní tábory. Ráda jezdím na kole a na vodu, baví mě práce s lidmi.

V Chrastavě dne 01.06.2014


videovizitka


S dotazy a připomínkami ohledně komunálních voleb 2014 se obracejte na paní Petru Kopeckou na e-mailovou adresu uvedenou zde, případně telefonicky na +420 775033536.. .


Webové stránky turistického oddílu Perseus, na jehož činnosti má lví podíl paní Petra Kopecká, najdete zde.Po kliknutí velké celé foto - Starostové pro Liberecký kraj_2014


Go home