5. ThMgr. Šimon Dvořák - kandidát pro komunální volby 2014 Chrastava - Starostové pro Liberecký kraj


Po kliknutí velké foto ThMgr. Šimon Dvořák (48 let, bez politické příslušnosti, kazatel Jednoty bratrské)

Narodil jsem se v roce 1966 v rodině středoškolského učitele.  Studoval jsem Pedagagogickou fakultu a později jsem přešel na Evangelickou teologickou fakultu UK v Praze. Nejprve jsem pracoval jako vychovatel ve středisku křesťanské pomoci pro mládež v krizi. Od roku 1996 pracuji jako kazatel, od roku 2000 ve Sboru  Jednoty bratrské v Chrastavě. Jsem ženatý, mám 3 děti, z toho dvě dospělé. Nejstarší syn se v letošním roce oženil.  Moje manželka je jedním z mých nejbližších spolupracovníků v Jednotě bratrské. V roce 2010 jsem byl zvolen do zastupitelstva  a jsem členem rady města. Mým povoláním je práce s lidmi všech generací.  Proto chci usilovat o to, abychom byli otevřeným městem pro své obyvatele, ale také pro všechny dobré věci, které do tohoto města budou přicházet. Jako svůj velký úkol vidím všestrannou pomoc při založení střední školy v Chrastavě. Přítomnost středoškolského vzdělávání  je návrat k dobrým chrastavským tradicím (viz „učňák“ Elitexu a víceleté gymnázium), kdy naše město sehrávalo důležitou úlohu pro celé území. Práci v zastupitelstvu vnímám jako službu, odpovědnost a čest. Pokud budu znovu zvolen, chci v tomto postoji s velkou chutí pokračovat.

V Chrastavě dne 12.06.2014


videovizitka


S dotazy a připomínkami ohledně komunálních voleb 2014 se obracejte na pana Šimona Dvořáka na e-mailovou adresu uvedenou zde, případně telefonicky na +420 605268348.


Co zajímavého uvedl pan Šimon Dvořák před komunálními volbami v roce 2010 se můžete podívat zde.Po kliknutí velké celé foto - Starostové pro Liberecký kraj_2014


Go home